Інна Лукашенко
🌿 Моя історія — це подорож мовами світу
Вітаю! Мене звати Інна, і я вчитель англійської та німецької мов. Я щаслива дружина та мама двох чудових дітей — хлопчика й дівчинки, які щодня нагадують мені, що навчання найкраще відбувається через гру, цікавість і щирість.
Моє хобі — готувати смачні страви та відкривати нові місця. Саме любов до подорожей зробила вивчення мов моїм пріоритетом: адже кожна подорож стає цікавішою, коли розумієш людей і культуру зсередини.
🎓 Я закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, інститут іноземних мов. Уже 12 років працюю викладачем: у приватних і державних школах, у дитячому садочку з малюками від 4 років, а тепер і онлайн. Сьогодні мої учні — це як маленькі дослідники, так і дорослі з рівнем до В2, які впевнено йдуть до своїх мовних цілей.
Я постійно розвиваюся: проходила курси та тренінги від Arizona State University та Grade University, що підтверджено сертифікатами. У своїх заняттях використовую інтерактивні методи, захопливі відео й аудіо завдання, а також сучасні платформи, які роблять процес навчання динамічним і результативним.
✨ Мій девіз простий, але надихаючий:
“Навчатись — ніколи не пізно!”
Бо кожна нова мова відкриває новий світ, і я з радістю проводжу своїх учнів у ці подорожі.