grade.university
Cambridge logo
+380 99 282 67 87 +380 93 147 75 11 (з 9:00 до 20:00)

Мови / Навчання мовам

В Lucky English ви можете отримати якісні уроки з професійними вчителями-носіями, українськими вчителями наступних мов:

  • англійська
  • італійська
  • французька
  • німецька
  • китайська
  • російська та українська для іноземців.

Корпоративні курси англійської – це ефективний метод вивчення англійської для вашої команди в групах

Наша система навчання англійської орієнтована на занурення в мовне середовище, завдяки тому, що заняття проводять кваліфіковані викладачі та носії мови.

Заняття проводяться по комунікативному методу навчання, який зарекомендував себе як один з найефективніших у світовій практиці вивчення іноземної мови. Основна увага при цьому методі приділяється розвитку навичок спілкування, так як знання мови переважно нам потрібно для усної комунікації.

Результат корпоративного курсу – можливість вільно спілкуватися з носіями мови, комфортно почувати себе за кордоном, мати можливість висловлювати емоції і обмінюватися інформацією, використовуючи іноземну мову, володіти необхідною термінологією і впевнено вести себе на бізнес-зустрічах.

Групи формуються за рівнями, заняття проводяться з носіями мови і українськими викладачами. Кількість учасників в групі до 6. Наші методики – інтерактивні, націлені на вільну комунікацію. Граматика вивчається через моделювання ситуацій. Матеріали новітні – Оксфорд, Кембридж. Курс проходження одного рівня триває від 2-х (Beginner-Elementary) до 4-х місяців (Intermediate- Advanced), орієнтуючись на результат. Вартість заняття 100-150 грн, що дуже і дуже лояльно. Носії мови проводять окремо розмовні уроки, доступні не тільки тим, хто записався на курси, а і всім бажаючим, групи до 7 осіб.