grade.university
Cambridge logo
+380 99 282 67 87 +380 93 147 75 11 (з 9:00 до 20:00)

Групові заняття

Почати вчити мову мови – це виклик самому собі. Не має значення початковий у вас рівень або ви вже володієте певними знаннями. Як зрозуміти, який вид занять підходить саме вам?Деякі бажають отримувати індивідуальну увагу, інші для мотивації потребують відчуття змагання. Іноді людям потрібна лише пара індивідуальних занять, щоб розпочати навчання, а потім вони успішно займаються у групі.

Індивідуальні заняття:

Індивідуальні заняття не кожен може собі дозволити, але саме тут Ви можете корегувати час своїх занять і зосередитись на своїх власних пріоритетах.

Переваги індивідуального навчання:

Ви маєте можливість навчатися з будь-якого рівня володіння мовою.

Вся увага – Вам. Викладач приділяє максимум своєї уваги, програму підлаштовує саме під Вас, під Ваші потреби і вирішення індивідуальних проблем з граматикою, лексикою або мовними навичками .

Індивідуальні заняття це можливість багато розмовляти, обговорювати різні теми, події, читати та обговорювати тексти, дивитися фільми, слухати аудіоролики, поліпшувати Ваш рівень англійської мови в обраному Вами напрямку. 

Групові заняття:

Перевага групових занять — це їх доступність (час проведення занять та ціна), постійне спілкування з іншими людьми, нові знайомства, веселі обговорення уроку або переглянутого фільму.

Але тут є недолік — це те що один викладач на 5 або 10 учнів.