grade.university
Cambridge logo
+380 99 282 67 87 +380 93 147 75 11 (з 9:00 до 20:00)

Багратіон Карина

Багратіон Карина Володимирівна – кандидат філологічних наук, асистент кафедри викладання іноземних мов та прикладної лінгвістики.

Володіє мовами: Англійська, Французька, Німецька.

🍀 Досвід роботи у вищій педагогічній освіті у сфері підготовки філологів, викладачів та викладачів англійської мови більше 12 років, викладач CELTA.

🍀 Активний учасник науково-методичних проектів, міжнародних та всеукраїнських науково-практичних семінарів та конференцій з викладання іноземної мови у вищій школі. Є ініціатором всеукраїнських освітніх проектів у партнерстві з міжнародною правозахисною асоціацією La Strada, “Посольством Мальтійського ордену в Україні, ООН та Посольством Швейцарії в Україні.

🍀 Проводила практичний курс англійської мови та інформаційних технологій для бакалаврів на кафедрі сходознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

🫶 Перша українська авторка посібника з англійської граматики («Олімпійські ігри»), який доступний у міжнародних книгарнях.

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка та здобула освіту з англійської, французької та зарубіжної літератури. Успішно захистила кандидатську дисертацію. Навчалася в Міжнародному університеті Ніцци (Франція).

У 2000 році пройшла стажування в Міжнародному університеті (Ніцца, Франція) та в Літній школі Enguin (Каліфорнія, США).

Має сертифікат Британської Ради (комунікативні методи навчання) і диплом видавництва Longman Publishing.